top of page
תמונת רקע, פיתרות SAP ERP, מערכת לניהול העסק

פתרונות ERP של SAP
המערכת המשתלמת לניהול עסק קטן ובינוני

שילוב הפתרונות של SAP והפיתוחים הייחודיים של אמיוס (Emuse) לעסקים קטנים ובינוניים (SME), יוצרים מערכת עסקית אינטגרטיבית, החוסכת כסף וזמן ומשפרת את רווחיות החברה. יישום מערכת ERP של SAP מספק תועלות מיידיות וכוללות: לחברה, ללקוחות, לספקים ולעובדים.

מה החברה מרוויחה מהטמעת מערכת SAP?

יצירת תובנות עסקיות ויתרון תחרותי

בעזרת ניתוח נתונים מצטברים ועדכניים

סימן ויי, מערכת SAP ליצירת תובנות עסקיות. סאפ

שליטה והתייעלות

ע"י ניהול כל תחומי העסק מקצה לקצה במקום אחד

סימן ויי, מערכת SAP שליטה והתייעלות עם מערכת סאפ

שיפור השירות ומערכת היחסים עם הלקוחות

בזכות קבלת מידע מרוכז, בזמן אמת, בממשק פשוט ונוח.

סימן ויי, מערכת ERP לשיפור השירות והמכירות ללקוחות

הגדלת הרווח וחיסכון בתהליכי ובמשאבים

תודות להפחתת: כפילויות, שגיאות, בזבוז ועיכובים.

סימן ויי, מערכת ERP הגדלת הרווח וחיסכון בתהליכים ובמשאבים.

שיפור קבלת ההחלטות ותגובה מהירה

בזכות נגישות מלאה ומיידית גם בטלפון נייד למידע כולל ומהימן.

סימן ויי, מערכת ERP לניהול העסק ולשיפור קבלת ההחלטות.

איך אמיוס מנצלת את הפתרונות של SAP והרבה יותר?

חברת אמיוס מוגדרת כשותף SAP מורשה מעל 10 שנים. אמיוס מתמחה ביישום מערכת SAP ובמקסום יכולות כל המודולים, בהתאם למאפייני הענף ולצרכים הייחודיים של כל חברה. מבין לקוחות החברה חברות: מסחר וקמעונאות; הייטק ותקשורת; ייצור ותעשייה; שירות ומגזר רפואי ועוד. עבור כל חברה וחברה נתפר פתרון מתאים ומשולבות אפליקציות ייעודיות וכלים משלימים שאמיוס פיתחה ומתממשקים באופן מלא למערכת SAP.

כל האפליקציות והכלים שמשתלבים במערכת SAP ומשפרים את התוצאות העסקיות

מערכת CRM

מערכת CRM של SAP משפרת את מערכת היחסים עם הלקוחות. אמיוס מיישמת מערכת CRM כוללת לניהול שירות הלקוחות בכל השלבים, עוד לפני המכירה והרבה אחרי האספקה והתמיכה.

תוספים וכלים ייעודיים

הממשקים האוטומטיים לתוכנת SAP, מונעים שגיאות ומשפרים תהליכי עבודה. SAP ואמיוס פיתחו Add-ons שמותאמים צרכים הספציפיים של חברות בתחומים שונים.

אפליקציות למובייל

מגוון האפליקציות של SAP, מזרימות את המידע ישירות לטלפון הנייד. אמיוס גם פיתחה אפליקציות לניהול משימות ופרוייקטים לשליטה בכל פעילות העסק במשרד ובשטח.

מודולים ויכולות של SAP

אמיוס מתמחה ביישום המודולים ככפפה לצרכים הספציפיים של כל חברה ובשילוב מלא בין התחומים: מכספים והנהלת חשבונות; מכירות ושירות לקוחות; ניהול פרוייקטים; רכש ותפעול; מלאי מחסן והפצה; ועד BI דיווח ובקרה.

מערכת Sap business One

לעסק קטן ובינוני

מערכת ERP משולבת, משפרת את התוצאות העסקיות בכל תחומי החברה: כספים, הנהלת חשבונות, מלאי, מחסן, שירות, מכירות, ניהול פרוייקטים, משאבי אנוש ועוד. אמיוס מתמחה ביישום ובפיתוח פתרונות ˚360 לחברות קטנות ובינוניות.

משרד דיגיטלי ללא נייר

פתרונות למשרד דיגיטלי המשתלבים בהנהלת החשבונות ובמערכת ERP לניהול העסק: מחתימה דיגיטלית, חשבונית ממחושבת בחתימה דיגיטלית, סריקת חשבוניות ומסמכים ושמירה בארכיון דיגיטלי, ניהול סבב אישורים ועד חתימה דיגיטלית על PAD.

שירות SAP Cloud בענן

מנוי SAP בענן חוסך השקעה בעלויות תשתית, רשתות ותמיכה. תוכנת SAP מתארחת בחוות השרתים של אמיוס, והלקוחות מתמקדים בעסק ונהנים מתמיכה.

אפליקציה B2B & B2C 

פורטל הזמנות ולקוחת לניהול חנות E-COMMERCE.  
אינטגרציה מלאה למערכת המכירות, ההזמנות והשירות של SAP Business One
.

למה 60,000 לקוחות בעולם בוחרים במערכת ERP עם הגב של חברת SAP?

לקוחות בכל העולם ובישראל נהנים מהמומחיות של חברת SAP בפיתוח מערכות ERP מתקדמות לעסקים קטנים עד גדולים. חברת SAP העולמית מובילה בפיתוח פתרונות, המחברים את ליבת העסק למערכות מידע מתקדמות, המייעלות ומגדילות את רווחיות החברה. הנה כמה סיבות טובות לבחור במערכת ERP של SAP:

פתרונות ארוכי טווח ומשתלמים גם בעידן של טכנולוגיה מואצת

חברת SAP מובילה את תחום ה-SAP .ERP מספקת ומפתחת פתרונות מותאמים לצרכים המיידים והעתידיים של עסקים. ההשקעה במערכת SAP משתלמת ללקוחות לעשרות שנים.

פתרונות מותאמים לצרכים הייחודים
של עסקים קטנים ובינונים

מלקוחות SAP בעולם הם עסקים קטנים ובינונים. חברת SAP פיתחה את תוכנת SAP Business Oneי(SBO SB1), במיוחד עבור הצרכים הספציפיים האופייניים לחברות קטנות ובינוניות.

מערכת גלובלית בהתאמה לוקלית

תוכנת SAP מתאימה גם לחברות גלובליות הנדרשות להתאמה מקומית. המערכת כוללת לוקליזציה ל-44 מדינות, בהתאמה ל-27 שפות כולל עברית. ניתן לעבוד בפורמת רב מטבעי ולקבל עדכון אוטומטי לשערי מט"ח.

גמישות בהטמעה ובהתאמת המערכת

תוכנת SAP מותאמת בקלות ובמהירות לצרכי החברה בתהליך האפיון היישום ,ההטמעה ולאחריו. סוגי הרישיונות גם מותאמים לתפקידם ולענף של החברה ומאפשרים צמיחה.

bottom of page