top of page
Sap Business One
מערכת SAP לניהול עסק קטן ובינוני, אמיוס EMUSE

Sap Business One
מערכת SAP לניהול עסק קטן ובינוני

למה למערכת ERP של SAP יש יתרון בניהול כל העסק במקום אחד?

מערכת SAP היא מערכת ERP המובילה, לניהול כולל ומרוכז של כול התהליכים והמשאבים בחברה. SAP Business One היא תוכנת ERP חכמה, שפותחה ע"י חברת SAP העולמית, במיוחד לניהול עסקים קטנים ובינונים (SME).

מערכת המידע האינטגרטיבית (ERP) של SAP, מייעלת וחוסכת בהוצאות תפעוליות ומעלה את רווחיות החברה. תוכנת SAP מנגישה את כל המידע התפעולי והעסקי, ויוצרת תמונה עדכנית ומלאה מכל תחומי בחברה: מכספים והנהלת חשבונות; מכירות ושירות לקוחות; ניהול פרוייקטים; רכש ותפעול; מלאי מחסן והפצה; ועד BI דיווח ובקרה.

מערכת SAP כוללת

מה המומחיות של אמיוס ביישום SAP כפתרון כולל ויצירתי?

מעל 10 שנים שאמיוס (Emuse) מתמחה ביישום פתרון כולל במערכת SAP בתחום: השירות, המכירות, ניהול פרוייקטים, ייצור, תפעול ובתחומים משיקים. מבין הלקוחות של אמיוס חברות מענפים שונים לדוגמא: מסחר וקמעונאות; הייטק ותקשורת; ייצור ותעשייה; שירות, מגזר עסקי וציבורי ועוד. עבור כל חברה אמיוס "מותחת" את יכולות ה-SAP ומשלבת פתרונות משלימים, שאמיוס מפתחת:

מערכת CRM כוללת לניהול לקוחות ותהליכי שירות ומכירות ישירות ב-SAP

מערכת משרד דיגיטלי ללא נייר, חתימה אלקטרונית וכלים משלימים.

פיתוחים מיוחדים לאמיוס

למה 60,000 חברות קטנות ובינוניות בעולם בחרו בתוכנת SAP Business ONE לניהול העסק?

77% מלקוחות SAP הן חברות קטנות ובינוניות, בעלות מאפיינים ייחודיים. עבורן SAP פיתחה את מערכת  .SAP Business One תוכנת SBO בעברית מאפשרת גם לחברות בישראל לחסוך ולנהל חכם את כל העסק.

6,000 לקוחות בישראל נהנים מהיתרונות המרכזיים הבאים:

צמיחה וגמישות במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים

SAP Business Oneי(SBO) מערכת ERP המתקדמת ביותר במיוחד לשוק ה- SME. המערכת מאפשרת לחברות קטנות ובינוניות לגדול ולהתפתח לפי הצרכים. אמיוס מתמחה ביישום גמיש של מערכת SAP ובהתאמת הרישיונות לתפקידים בחברה.

חיסכון ונגישות מלאה ומידית לכל הפעילות העסקית

תוכנת SAP מאפשרת לראות את כל תמונת העסק. כך ניתן ליעל תהליכים, לחסוך בהוצאות, להגיב בזמן, לקבל החלטות מושכלות ולהגדיל את רווחיות החברה.

שליטה וניהול כל תחומי העסק במקום אחד

מערכת ERP של SAP מאפשרת לנהל היבטי החברה בשקיפות וביעילות: כספים, הנהלת חשבונות, בנקים, משאבי אנוש, רכש, ייצור, מלאי, מכירות, שירות לקוחות (CRM) ובינה עסקית (BI).

שיפור התוצאות העסקיות וצמצום הפער בין התכנון לביצוע

תוכנת SAP מקרבת את התפעול לאסטרטגיה. תוכנת SAP מאפשרת: שקיפות מלאה, נגישות מידית לכל הנתונים וקבלת החלטות מהירות ומבוססות על מידע עדכני ומהימן.

החזר השקעה מיידי לעסק קטן ובינוני

מערכת ה SAP Business One פתרון גדול של Enterprise, שמותאם לארגוני SME.י ROI משתלם שמוחזר כבר לאחר הטמעת ויישום מערכת SAP. המערכת מיושמת כך שתתאים לצרכים המיידים ולעשרות שנים. המידע הופך לנכס אסטרטגי שיוצר יתרון תחרותי.

למה עשרות חברות בחרו בצוות המומחים של אמיוס ליישום מערכת SAP?

יש כמה חברות בארץ שמתמחות ביישום מערכת SAP Business One, בכל זאת למה לקוחות בוחרים שוב ושוב באמיוס? 5 סיבות מצויינות לבחור בחברת אמיוס ליישום מערכת SAP ויותר:

פתרון כולל ˚360 ללא כאבי הראש

אמיוס מספקת פתרון כולל לניהול העסק במערכת  SAP אינטגרטיבית - בכל המודולים ובכל שלבי התהליך מההקמה והפיתוח ועד התמיכה. אמיוס משלבת גם: אפליקציות למובייל לטלפון נייד, כלים ענפיים (Add-Ons), אפשרות ל-SAP בענן (SAP Cloud), אירוח בחוות שרתים ומשרד דיגיטלי.

#1

כתובת אחת וביטחון בשותף SAP מורשה ומנוסה    

אמיוס צברה ניסיון רב בעשרות חברות בניהול ופיתוח פרוייקטים במערכת SAP Business One הפרוייקטים כוללים את כל השלבים: ייעוץ, אפיון, יישום, הטמעה, פיתוח, תמיכה, שידרוג גירסה והדרכה. אמיוס מבצעת פרוייקטים מקצה לקצה, ומקפידה ליצור ממשקים חלקים בין המודולים והמערכות החיצוניות.

#2

ניסיון בניהול פרוייקטים בכל התחומים משירות ועד ייצור   

אמיוס מיישמת ומנהלת פרוייקטים במגוון ענפים: מסחר וקמעונאות, הייטק, ייצור ותעשייה, תקשורת ומגזר רפואי. פרוייקטים במגוון היקפים, בארץ ובעולם ו-roll-outs לחברות גלובליות בינלאומיות. כל הפרוייקטים מנוהלים עפ"י מתודלוגית הטמעה מובנת ומותאמים למאפיינים הייחודיים של כל ענף וחברה.

#3

כל הפתרונות במקום אחד ללא הפתעות בתקציב   

אמיוס ישראל בע"מ מספקת מעטפת כוללת למערכות מידע המקיפה את כל צרכי המחשוב בארגון. הפתרונות של אמיוס מאחדים את כלל התהליכים העסקיים, כמו בחברה גדולה, אך בתקציב מוגדר מראש ומותאם לעסק קטן ובינוני וב-ROI משתלם.

#4

לקבל יותר ממערכת ERP ע"י שילוב פתרונות מתקדמים ופיתוחים ייחודיים    

חברת אמיוס מפתחת ומשלבת פתרונות ייחודיים למערכת SAP, המשלימים את צרכי הלקוחות: אפליקציה לטלפון נייד לניהול פרוייקטים ושיבוץ עובדים. תוכנה לניהול יומן וסידור עבודה לעובדי שטח וכלי לניהול מחירונים. משרד דיגיטלי ללא נייר כולל חתימה דיגיטלית. יישום מערכת CRM לניהול לקוחות.

#5

שילוב מערכות
כתובת
פרוייקטים
ROI

עוד שאלות ותשובות על מערכת SAP

לפני מעבר למערכת ERP או כדי לבחור בין SAP לפריוריטי עולות לדוגמא כמה שאלות:

מה זו מערכת SAP ומה היתרון בתוכנה משולבת לניהול עסק?

כמה עולה להטמיע מערכת ERP של SAP באמיוס ומה ה-ROI?

מתי כדאי לעבור מאקסל ומערכות מידע נפרדות למערכת ERP?

< עוד תשובות שעושות סדר

לקוחות ממליצים על אמיוס

אילן מנהל החברה, יודע להקשיב, להפנים את צורכי הלקוח ולהגמיש את עצמו ואת אנשיו כדי להתאים עצמם ללקוח. הדבר נתן לנו בטחון ואנרגיה להיכנס לעוד הטמאות, פיתוחים ושיפור תהליכים בארגון ובמערכת. תהליך האפיון נעשה תמיד בקשב רב לצרכי הארגון, תוך ירידה יסודית לפרטים, ללא חריגות בתקציב.

עידן שובי

מנכ"ל חברת טרנד ריהוט בע"מ

bottom of page