top of page
תמונת רקע, מערכת CRM לניהול שירות לקוחות ותמיכה.

מערכת CRM
לניהול שירות לקוחות

מערכת CRM לניהול קשרי לקוחות ההזדמנות להפוך שירות למכירה

מערכת CRM כוללת לניהול קשרי לקוחות מספקת יתרונות משמעותיים לחברה, ללקוחות ולעובדים. אמיוס מיישמת ומטמיעה מערכת CRM לניהול לקוחות של SAP. ייחודה של מערכת CRM מבית SAP,  ביכולתה לספק תמונה מלאה ועדכנית, המאפשרת לחברה ליצור ולשמר מערכת יחסים מותאמת וכוללת עם לקוחותיה. ב-CRM מתועד כל הקשר עם הלקוח - עוד לפני איתור הלקוח הפוטנציאלי והרבה אחרי מתן השירות והתמיכה. כך כל מעגל השירות והקשר עם הלקוחות מבוססים על היכרות והתאמה, כדי להפוך את השירות להזדמנות.

איך מערכת CRM לניהול לקוחות מקדמת מערכת יחסים מניבה ויוזמת עם הלקוחות?

מערכת לשימור לקוחות באמיוס

כלים לשימור לקוחות ולבדיקת הדופק בזמן אמת

אינטגרציה בין מכלול המערכות, התוכנות וריכוז בסיסי הנתונים והמידע מאפשרים: לעקוב אחר הלקוחות, לזהות סימני נטישה, ליזום תגובה חכמה ולמנוע נטישה.

תוכנה לניהול תיק לקוח באמיוס

מתן שירות מדויק מתוך ראית הלקוח ˚360

היכרות עם הלקוח בכל התחומים: משיווק מכירות, הכספים, שירות, הרכש ובמחסן. המעקב הכולל מאפשר לספק ללקוח פתרון בעל ערך, המותאם ספציפית לצרכיו.

מערכת CRM לשירות לקוחות

היכרות עם הלקוח מאפשרת ליזום שירות מניב

ריכוז תיעוד כל הפניות וקריאות השירות של הלקוח, מאפשר לשפר את רמת השירות, להעלות את שביעות רצון הלקוח, לספק מענה מהיר ולהציע שירותים יזומים ומותאמים.

היתרון שניהול מערכת שימור לקוחות בסאפ

יצירת שגרת שירות יעילה מסונכרנת וממוקדת 

ממשק מעקב שיטתי אחר כל שרשרת השירות בכל המחלקות והתחומים ותחקור ההיסטוריה. כך ניתן לבדוק שתהליך השירות מוצה וליצור תגובות אוטומטיות.

אפליקציה לניהול קשרי לקוחות

כל תמונת הלקוח זמינה גם מהנייד ומיד 

כל נתוני הלקוח מתעדכנים ונשמרים, במקום אחד וזמינים לעובדים ולמנהלים המורשים בענן וגם מהנייד.

מערכת ניהול לידים ומכירות באמיוס

כלים לניהול ולשליטה בכל פעילות השירות והמכירות

התאמת כלי ניהול חדשניים לאיסוף מידע ניהול לידים ולקוחות פוטנציאליים ומעקב פעילות הלקוח - דוחות, לוחות מכוונים, התרעות ואפליקציות.

מה היתרון של אמיוס בהטמעת מערכת CRM של SAP?

אמיוס מנוסה ביישום מערכות CRM של SAP. הייחוד של מערכת זו לניהול לקוחות טמון באיסוף ובריכוז של מכלול התהליכים בנוגע ללקוח במקום אחד ובזמן אמת. מערכת CRM נגישה למכלול התחומים שמתייחסים ללקוח: משיווק, מכירות, שירות ועד תפעול וניהול פרוייקטים. פרטי הלקוח מתועדים ונשמרים במערכת בתחילה ועוברים משלב לשלב בהתאם לצורך של הלקוח והתהליכים המוגדרים בחברה.

כל רצף הקשר עם הלקוח במקום אחד עדכני ונגיש

אמיוס משלבת מערכת CRM במערכות הקיימות בממשק חלק

אמיוס מקפידה לשלב את מערכת ה-CRM במערכות הקיימות - לניהול העסק, להנהלת חשבונות ולתפעול. כל נתוני הלקוח זמינים במקום אחד ומרוכזים מקצה לקצה וכך מאפשרים התייעלות. האינטגרציה ורצף הפעולות בנוגע ללקוח מנוהלות בממשק פשוט ואחיד. שילוב ה-CRM במערכות הקיימות חוסך את הצורך - בפיתוחים, ביציאה למערכות חיצוניות ובאובדן מידע. יומן שיבוצים והאפליקציה לניהול פרוייקטים תורמים לעבודה חלקה וחסכונית במשרד ובשטח.

כל רצף הקשר עם הלקוח במקום אחד עדכני ונגיש

אילו כלים מותאמים לעסק כוללת תוכנת ה-CRM?

ניהול תיקי לקוחות, תיעוד פרטי אנשי קשר, מיילים וטלפונים

יומן פגישות, יומן משימות, תזכורות ופרוייקטים

ניהול מוקדי שירות, קריאות שירות, תמיכה במשרד ובשטח

ניהול לידים, ניהול מכירות, מעקב הצעות מחיר וחוזים

ניהל ומעקב: דיוור, קמפיינים, דפי נחיתה ומועדון לקוחות

קישור לרשימת מוצרים, תהליכי עבודה וצרכים ארגוניים

בדיקה והפקת חשבוניות, קבלות, סליקה ופעילויות גביה

אפשרות לדיווח שעות ופרוייקטים  ויומן שיבוץ למשימות

כלי מעקב ובקרה, התראות אוטומטיות, דוחות ולוחות מכוונים

יתרונות תהליך הניהול הכולל ב-SAP

במערכת ERP של SAP כל הרצף מגיוס הלקוחות ועד מתן שירות, מנוהלים באותה מערכת. כך מתאפשר ממשק אחיד, חסכוני ומבט ˚360 על כל פעילות הלקוח במחלקות השונות: משיווק ומכירות, כספים, שירות לקוחות ועד רכש ומחסן. פרטי הלקוח מתועדים ונשמרים כבר בהתחלה ו"משורשרים" משלב לשלב – שיווק, מכירה, שירות, תפעול בהתאם לצורך.

מודול השיווק

מודול השיווק
מגיסים לידים, מנהלים קמפיינים ומנתחים מגמות

מודול השיווק תומך בקמפיינים, במבצעים ובמהלכים שיווקיים שמטרתם לגייס לידים. במערכת השיווק מנוהלת כל פעילות השיווק; נשמרים נתוני כל הלקוחות הפוטנציאלים והלקוחות פעילים; ומנותחת כל פעילות השיווק. באמצעות תוכנת ניהול הקמפיינים ניתן לתחזק ולנתח את המהלכים השיווקיים, ההשפעות, המגמות, לדוור, ולקדם תהליכי מכירה.

מודול המכירות

מודול המכירות
הופכים ליד להזדמנות וממצים את כל פוטנציאל המכירה

במודול המכירות נמשך התהליך, והליד הופך באופן אוטומטי להזדמנות. תוכנת המכירות מאפשרת לעקוב אחר כל רצף שלבי המכירה - מהקשר הראשוני והצעת המחיר ועד לסגירת העסקה. במערכת המכירות נעשה כל התכנון, הניהול והתמיכה בתהליכי המכירה. כך צוותי השיווק המכירות יכולים: לראות את התמונה המלאה; לבחון את התקדמות הלקוח במשפך המכירה; ולמצות את הפוטנציאל העסקי שלו.

מערכת CRM המשולבת במודול המכירות מאפשרת מעקב ובקרה אחר כל תהליך המכירות, כולל תחזית מכירה. תוכנת CRM כוללת גם דוחות לניהול פוטנציאל המכירה ובדיקת עמידה ביעדי מכירות החברה. ניתן לעקוב אחר: נפחי המכירות הפוטנציאליים; לעדכן התקדמות במשא ומתן; לנתח כל שלב בתהליך המכירה; ולתגמל בהתאם סוכני מכירות.

מודול השירות

מודול השירות
הופכים את המכירה לשירות ומטפלים בכל צרכי הלקוח

בשלב השירות נמשך הרצף, ומנוהלים כל מערך השירות - משלב הקריאה דרך הטיפול, החיוב ועד הסגירה. במערכת ניהול השירות מנוהלות כל הפניות ומתועדים צרכי הלקוחות במוקדי השירות והתמיכה. התוכנה לניהול השירות כוללת: קביעת פגישות, הקצאת בקשת שירות של הלקוחות לגורמים הרלוונטיים, עבודה בהתאם להסכם שירות ול-SLA, חיוב (בילינג) אחריות ותקלות.

מודול תפעול

מודול תפעול

שלב התפעול מתחיל כאשר יש לספק את ההזמנה ללקוח כפי שעודכנה בשלב השירות. האספקה גם מתועדת במודול השירות, כך כל הפעילות מול הלקוח שלמה וזמינה במקום אחד. במערכת מתועדים זמני אספקה, חומרים, כמויות, מלאי, מחסנים ועוד.

 

המעבר בין המודולים והשלבים הוא חסכוני, משתנה וחוזר על עצמו בהתאם לתהליכים בחברה ולצרכי הלקוחות.

אילו עוד כלים יש לאמיוס שממנפים את מעגל המכירה והשירות?

אמיוס פיתחה מגוון פתרונות ואפליקציות. הפתרונות משתלבים, תומכים ומרחיבים את מערכת ה-CRM לניהול לקוחות ומערך השירות.

אפליקציה לניהול משימות עובדי שטח וטכנאים

יומן לשיבוץ עובדים ומשאבים
תוכנה לניהול מחירונים מרובים

יישום מודול ניהול פרוייקטים ומשימות

bottom of page