חיפוש

הקשר בין גיוס עובדים משרד דיגיטליכל הפתרונות של אמיוס למשרד דיגיטלי, משרד ללא נייר, חתימה אלקטרונית, חשבונית דיגיטלית
כל הפתרונת למשרד הדיגיטלי

גיוס עובדים הוא תהליך מייגע. צריך לסנן מאות או לעיתים אלפי קורות חיים, לראיין מועמדים ולהסיק מתוך מעט הנתונים שיש לנו מהראיונות האם המועמד יוכל לתרום להצלחת החברה ומה החברה יכולה לתרום לו כך שהוא יישאר לטווח ארוך. אם אתם לא חברה עתירת משאבים שמציעה תנאים מופלגים או סטארט אפ שמציע אופציות, אתם חייבים לשווק את החברה כך שמועמדים ירצו לעבוד אצלכם.

אפשר ורצוי להדגיש מאפיינים כגון יכולת התפתחות מקצועית, מאפיינים של סביבית העבודה, האם החברה ידידותית לאמהות? מתאימה למגזר כזה או אחר וכו'.

אבל יש גורם נוסף שיכול להפתיע אתכם שהוא כמה הארגון שלכם דיגיטלי. בסקר שנערך ע"י MIT Sloan מסתבר שאחד הגורמים החשובים במשיכת עובדים הוא ההובלה הדיגיטלית של הארגון. 80%% מהנשאלים מעדיפים לעבוד אצל מובילים דיגיטליים. זה נכון לא רק לגבי צעירים, אחוז העובדים שמעדיפים לעבוד אצל מובילים דיגיטליים הוא מעל 70% בכל שכבות הגיל.

אז תבחנו את הארגון שלכם, האם אתם משתמשים בחיתום דיגיטלי? האם תהלכי האישור ידניים או ממוחשבים? איך אתם שומרים את המסמכים שלכם? גם אם אתם עוד לא שם מומלץ לבנות תוכנית רב שנתית שתאפשר לכם להטמיע תהליכים דיגיטליים, לשפר ולשמר את יכולת משיכת עובדים טובים לארגון.


#משרד_דיגיטלי #משרד_ממוחשב #משרד_ללא_נייר #חשבונית_ממוחשבת #חתימה_אלקטרונית

פוסטים אחרונים

הצג הכול